www.bon-em.pl

biuro@bon-em.pl NIP: 652-124-94-55
43-502 Czechowice-Dziedzice, ul.Krótka 1, tel:+48 32 215 27 16, fax:+48 32 215 34 53

Zaplecze informatyczne

 

      Coraz większa konkurencja, coraz bardziej zindywidualizowane oczekiwania właścicieli poszczególnych nieruchomości oraz rosnące wymagania klientów nakładają na nas obowiązek ciągłego udoskonalania świadczonych przez nas usług. Firma zarządzająca nieruchomościami dysponuje całą masą dokumentów elektronicznych oraz danych osobowych i teleadresowych, które trzeba w należyty sposób chronić. Nie da się tego zrobić bez inwestycji w zaawansowane zaplecze informatyczne. Z tego też względu pracujemy wyłącznie na profesjonalnym, licencjonowanym oprogramowaniu oraz stale rozwijamy bazę komputerową i zabezpieczenia sieciowe.
 
      Czasy prowadzenia księgowości oraz przygotowywania analiz i sprawozdawczości ręcznie lub w oparciu o arkusze kalkulacyjne już dawno bezpowrotnie minęły. Jednocześnie księgowość wspólnot mieszkaniowych i nieruchomości komercyjnych jest tak specyficzna, a budynki tak różne, że nie sprawdzają się tutaj proste programy księgowe wykorzystywane w małych firmach . Wiemy o tym , dlatego pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu finansowo-księgowym firmy ‘Mieszczanin’, które jest na bieżąco udoskonalane.
 

         Dostęp do Internetu oraz komunikacja drogą elektroniczną to dzisiaj absolutny standard, dlatego też wszystkie przelewy oraz kontrola stanu kont wspólnot mieszkaniowych odbywa się ta drogą . Obecnie pracujemy nad stworzeniem aktualnej naszej strony internetowej , która ułatwi dostęp do wszelkich informacji .